Dyrektor Szkoły - mgr Andrzej ROŻEK 

Wicedyrektor - mgr Ewa WIŚNIEWSKA 

Imię i Nazwisko

Wychowawstwo

Nauczany przedmiot

sala

       

p. mgr Jadwiga Machalska

klasa 0 (5L)

edukacja wczesnoszkolna

j. kaszubski, logopedia

 

p. mgr Katarzyna Klaffke

klasa 0 a

edukacja wczesnoszkolna

logopedia

25

p. mgr Angelika Ceynowa

klasa 0 b

edukacja wczesnoszkolna

1

p. mgr Weronika Dudek

klasa 0 c

edukacja wczesnoszkolna

j. angielski

27

p. mgr Danuta Rzeszutek

klasa I a

edukacja wczesnoszkolna

3

p. mgr Monika Siluta

klasa I b

edukacja wczesnoszkolna

4

p. mgr Jolanta Jeka-Roeske

klasa II a

edukacja wczesnoszkolna

j. kaszubski

34

p. mgr Maria Belter

klasa II b

edukacja wczesnoszkolna

2

p. mgr Urszula Cyra

klasa II c

edukacja wczesnoszkolna

31

p. mgr Wiesława Fornecka

klasa III a

edukacja wczesnoszkolna

logopedia

28

p. mgr Zyta Dettlaff

klasa III b

edukacja wczesnoszkolna

j. kaszubski

33

p. mgr Bogusława Meyer

klasa III c

edukacja wczesnoszkolna

5

p. mgr Joanna Landowska

klasa III d

edukacja wczesnoszkolna

26

p. mgr Danuta Reszke

klasa I-III

nauczanie zintegrowane
oligofrenopedagogika

10

p. mgr Patryk Pomieczyński

klasa IV a

matematyka

zajęcia komputerowe

20

p. mgr Maria Bała

klasa IV b

historia, religia

16

p. mgr Ewa Kowalska

klasa V a

przyroda

22

p. mgr Joanna Rąpca

Klasa V b

j. angielski

19

p. mgr Maciej Mantych

klasa V c

matematyka

zajęcia komputerowe

18/32

p. mgr Beata Mantych

klasa VI a

religia

15

p. mgr Katarzyna Jakubowska

klasa VI b

j. angielski

19

p. mgr Bożena Błoch

klasa VI c

j. polski

13

p. mgr Kamila Bemke

klasa IV – VI

oligofrenopedagogika

technika

9

p. mgr Mariola Bergmann

 

j. polski

23

p. mgr Mirosława Jańczak

 

pedagog szkolny

14

p. mgr Wiesława Kujawska

 

plastyka

 

p. mgr Szymon Kamiński

 

muzyka

 

p. mgr Janina Szagżdowicz-Hinc

 

technika

 

p. mgr Hanna Jaskułka

 

edukacja wczesnoszkolna

 

p. mgr Adam Centkowski

 

wychowanie fizyczne

 

p. mgr Lechosław Centkowski

 

wychowanie fizyczne

 

p. Mariusz Bizewski

 

wychowanie fizyczne

 

p. mgr Bożena Rzepka

 

biblioteka

 

ks. mgr Bogdan Bareja

 

religia