Liga Matematyczna

Liga Matematyczna rok szkolny 2017/2018

 

Po wakacyjnej przerwie powraca konkurs "Liga matematyczna"

wszystkich uczniów klas IV-VI zapraszamy do wspólnej zabawy

Organizatorzy: M.Mantych i P. Pomieczyński

Zestaw I - już na nami...

ale

Każde kolejne rozwiązanie przepisane dosłownie i bezmyślnie z Internetu 

nie będzie oceniane!!! 

Dotyczy to głównie klas piątych i szóstych 

 WYNIKI

LP Imię i nazwisko klasa I II III IV V VI VII VIII IX X Razem
  Klasa IV a  
1 Dawid Żywicki IVa 10                   10
2 Stanisław Marszall IVa 10                   10
3 Zosia Mantych IVa 10                   10
4 Michał Nagel IVa 10                   10
5 Mateusz Kujawski IVa 10                   10
6 Kinga Budnik IVa 10                   10
7 Maciej Wrosz IVa 8                   8
  Klasa IV b  
1 Jakub Gładkowski IVb 8                   8
2 Maciej Chojnacki IVb 9                   9
3 Tomasz Roeske IVb 10                   10
  Klasa IV c  
1 Franek Jezierski IVc 10                   10
2 Małgosia Maj IVc 7                   7
3 Dagmara Szynszecka  IVc 10                   10
4 Kinga Miłosz IVc 7                   7
5 Luiza Mączkowska IVc 3                   3
6 Grzegorz Lezner IVc 7                   7
7 Kacper Karczewski IVc 10                   10
8 Kinga Bolda IVc 10                   10
9 Ewelina Papierak IVc 10                   10
10 Kornel Kwidziński IVc 4                   4
11 Jędrzej Witkowski IVc 10                   10
12 Patryk Karczewski IVc 10                   10
13 Adrian Szymański IVc 10                   10
14 Mateusz Roeske IVc 10                   10
  Klasa IV d  
1 Olaf Smektała IVd 10                   10
2 Hubert Kanka IVd 10                   10
3 Katarzyna Czynszak IVd 10                   10
4 Remigiusz Krepel IVd 10                   10
5 Patryk Baranowski IVd 10                   10
6 Jan Miszkowski IVd 10                   9,5
7 Gracjan Krause IVd 8                   8
8 Agnieszka Gąska-Dzióbek IVd 10                   10
9 Natalia Rychert IVd 10                   10
10 Małgorzata Skwiercz IVd 10                   10
11 Maciej Pieper IVd 9                   9
12 Weronika Wojtowicz IVd 10                   10
13 Radek Lasek IVd 9                   9
  Klasa V a  
1 Kacper Koń Va 10                   10
2 Paweł Maciszka Va 10                   10
3 Beniamin Liss Va 10                   10
4 Aleksander Kaleta Va 10                   10
5 Adam Jeka Va 10                   10
6 Aleksandra Abraham Va 10                   10
7 Tomasz Skwiercz Va 10                   10
8 Oliwia Glambin Va 10                   10
9 Sebastian Koss Va 9                   9
10 Adrian Kobierzyński Va 8                   8
  Klasa V b  
1 Malwina Kujawska Vb 4                   4
2 Paweł Jamros Vb 10                   10
3 Jakub Pionke Vb 10                   10
4 Kacper Ewald  Vb 10                   10
  Klasa VI a  
1 Błażej Gajewski VI a 10                   10
2 Grzegorz Maciszka VI a 10                   10
  Klasa VI b  
1 Jakub Płotka VIb 10                   10
2 Malwina Kolp VIb 10                   10
3 Wiktoria Szynszecka VIb 10                   10
4 Klaudia Plińska VIb 10                   10
5 Adrian Lademann VIb 6                   6
6 Magda Kunc VIb 6                   6
7 Mikołaj Bolda VIb 10                   10
8 Brajan Dudek VIb 3                   3
9 Nikola Koziczkowska VIb 7                   7
  Klasa VI c  
1 Amelia Dudek VI c 10                   10
2 Sandra Niklas VI c 7                   7
3 Oliwia Szulc VI c 9                   9
4 Adam Gąska-Dzióbek VI c 1                   1
5 Marcin Adamek VI c 10                   10