Liga Matematyczna

Liga Matematyczna rok szkolny 2018/2019

 

Po wakacyjnej przerwie powraca konkurs "Liga matematyczna"

wszystkich uczniów klas IV-VII zapraszamy do wspólnej zabawy

Organizatorzy: C. Schulz, M. Mantych i P. Pomieczyński

Zestaw I - już na nami...

ale pamiętajcie

Każde kolejne rozwiązanie przepisane dosłownie i bezmyślnie z Internetu 

nie będzie oceniane!!! 

ZESTAW V 

termin oddania 21.01.2019 r.

Klasa V         

Przygotuj rebus matematyczny do hasła:

UŁAMKI NIEWŁAŚCIWE.

Prace w formacie A4, wykonane dowolną techniką, pojęcia/hasła wykorzystane w rebusie powinny dotyczyć matematyki i informatyki (do zdobycia aż 20 pkt.)

 

     Klasa VI             

Przygotuj rebus matematyczny do hasła:

POLE POWIERZCHNI TRAPEZU.

Prace w formacie A4, wykonane dowolną techniką, pojęcia/hasła wykorzystane w rebusie powinny dotyczyć matematyki i informatyki (do zdobycia aż 20 pkt.)

 

Klasa VII         

Przygotuj rebus matematyczny do hasła:

CECHY PRZYSTAWANIA TRÓJKĄTÓW.

Prace w formacie A4, wykonane dowolną techniką, pojęcia/hasła wykorzystane w rebusie powinny dotyczyć matematyki i informatyki (do zdobycia aż 20 pkt.)

WYNIKI

LP Imię i nazwisko klasa I II III IV V VI VII VIII IX X Razem
  Klasa V a  
1 Zuzanna Drechnowicz Va 9 7 10 0             26
2 Stanisław Marszall Va 9 7 7 14             37
3 Zofia Mantych Va 10 10 10 20             50
4 Maciej Wrosz Va 5 0 0 0             5
5 Jakub Kamiński Va 0 10 0 10             20
6 Michał Nagel Va 0 10 10 12             32
7                          
  Klasa V b  
1 Jakub Gładkowski Vb 6 10 9 20             45
2 Paweł Lewicki Vb 2 10 10 20             42
3                          
  Klasa V c  
1 Franciszek Jezierski Vc 9 10 10 20             49
2 Kinga Bolda Vc 9 10 10 20             49
3 Ewelina Papierak Vc 8 0 0 0             8
4 Adrian Szymański Vc 10 10 10 20             50
5 Kinga Miłosz Vc 5 7 5 10             27
6 Dagmara Szynszecka Vc 9 0 0 0             9
7 Michał Darga Vc 0 10 0 17             27
8                          
9                          
  Klasa V d  
1 Maciej Pieper Vd 9 7 4 0             20
2 Hubert Kanka Vd 9 10 9 14             42
3 Patryk Baranowski Vd 9 10 10 20             49
4                          
  Klasa VI a  
1 Sebastian Kos VIa 6 10 10 17             43
2 Adrian Kobierzyński VIa 10 10 10 18             48
3 Oliwia Glembin VIa 7 10 8 20             45
4 Kacper Koń VIa 6 10 10 20             46
5 Beniamin Liss VIa 6 10 10 19             45
6 Aleksandra Abraham VIa 10 10 10 20             50
7                          
  Klasa VI b  
1 Malwina Kujawska VIb 8 0 0 17             25
2 Jakub Pionke VIb 10 10 10 17             47
3 Julia Kujawska VIb 0 8 8 17             33
4 Maciej Majczak VIb 0 10 10 0             20
                           
  Klasa VII a  
1   VIIa                      
  Klasa VII b  
1 Mikołaj Bolda VIIb 9 10 7 20             46
2                          
  Klasa VII c  
1 Marcin Adamek VIIc 4 10 5 0             19
2 Kacper Kopciak VIIc 1 0 0 0             1
3